Hotel Villa Royal – Restauracja

Zapraszamy do restauracji Villa Royal, w której każdego gościa witamy uśmiechem podejmując w stylowych i ciepłych wnętrzach zabytkowej secesyjnej kamienicy. Serwujemy dania staropolskiej dworskiej kuchni oraz specjały kuchni europejskiej. W naszej restauracji zakosztujesz gościu drogi żur staropolski w chlebie wypiekanym przez zaprzyjaźnionego piekarza jak i zaspokoisz apetyt swój roladą z jelenia przygotowaną według receptury naszego mistrza kuchni. Popijając lampką wina z rejonu Bordeaux odkryjesz pełnię smaków płynących z naszych potraw. Ukoronowaniem posiłku będą fantazyjne desery lodowe z aromatycznym gorącym espresso.

Dla naszych kucharzy gotowanie jest pasją, powołaniem, dlatego w przygotowanie każdej potrawy wkładają całe swoje serce czego doświadczyło jury konkursu Ostrowski Festiwal Smaków wyróżniając i nagradzając naszą restaurację.
Restauracja Villa Royal to miejsce doskonałe do celebrowania posiłków i odkrywania smaków jak i do romantycznej kolacji przy kominku. Wielbicieli wina uraczymy ciekawą ofertą win z odległych zakątków świata a i wielbiciele mocniejszych trunków znajdą coś dla siebie. Nasza restauracja to również miejsce do spędzania wspaniałych chwil na przyjęciu weselnym lub urodzinowym a i dla mniejszych pociech zorganizujemy chrzciny i komunię.

Honorujemy karty kredytowe :

Eurocard MasterCard, JCB Cards, Visa,Visa Electron PolCard, PolCard Bis,Maestro, Styl PBK, Diners Club International
karty2kartavillaroyal

prezentacja